Opinie

Opinie - Sprzedający

Opinie - Kupujący

Dziękuję za profesjonalną obsługę przy sprzedaży mieszkania od początku aż do przekazania nieruchomości byłam "zaopiekowana"

Koszt obsługi nie był przesadzony , a wręcz przeciwnie była to "promocyjna cena"POLECAM PANIĄ DOROTĘ KRUK jako pośrednika

Dorota Dudek-Dudzińska

14.12.2018

 

Dziękujemy serdecznie za współpracę ,profesjonalne podejście do całości transakcji.Wszystko zgodne ze stanem faktycznym.Pani pomocna w każdym względzie,wszystko pamięta i przypomina.Zakup mieszkania to czysta przyjemność.

Katarzyna i Krzysztof Zambrzyccy

14.12.2018

 

Dziękujemy za miłą i bardzo profesjonalną obsługę przy sprzedaży mieszkania.Polecamy bardzo Panią Dorotę Kruk.

Stefan Plażuk

14.12.2018

Chcielibyśmy podziękować za profesjonalną obsługę - zakup mieszkania. Szybko i sprawnie przebiegła transakcja. Polecam w 100% współpracę z Panią Dorotą."

Szwedowska Magdalena

Współpraca z p.Dorotą Kruk przebiegała w miłej atmosferze.Firma prowadzona jest w sposób profesjonalny.Fachowa i uczciwa obsługi klienta,jasne stawianie priorytetów oraz efektywne działanie firmy FUTURE doprowadziły do ostatecznego wyniku , z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecamy firmę innym osobom zainteresowanym uczciwą sprzedażą lokalu.

Barbara i Jarosław Nalińscy

15.10.2018

Dziękuję bardzo za pomoc przy kupnie domku Pani Dorocie Kruk, wykazała się pełnym profesjonalizmem i rzetelnością dzięki czemu szybko i sprawnie kupiliśmy dom. Polecam wszystkim biuro nieruchomości Pani Doroty.

Krzykowski Adam

Chcielibyśmy podziękować Pani Dorocie Kruk za profesjonalną obsługę sprzedaży domku wraz z działką w okresie niespełna 1 miesiąca. 

Pani Dorota Kruk okazała się osobą bardzo miłą i kontaktową.

Zdzisław Cebula

Zofia Cebula

Chcielibyśmy podziękować za fachową obsługę przy zakupie mieszkania. Profesjonalne pilnowanie terminów oraz sympatyczne podejście. W bardzo szybkim czasie kupiliśmy nasze wymarzone mieszkanie.

Rafał i Aneta Czepscy

 

Polecamy usługi firmy "Future" oraz fachową i profesjonalną pomoc Pani Doroty Kruk, mieszkanie sprzedaliśmy i kupiliśmy w ekspresowym tempie z pełną pomocą i zaangażowaniem biura.

Marek i Teresa Jaroszewicz

Dziękuję za pomoc w zakupie mieszkania. Pani Dorota szybko i sprawnie pomogła dopełnić wszelkich formalności oraz zadbała o to, aby obie strony transakcji były zadowolone. Polecam usługi Future Nieruchomości.

Marcin Kopczyński

Pani Dorota profesjonalnie traktuje klienta, jasno, rzeczowo z kulturą osobistą wyjaśnia wątpliwości, działa sprawnie.

Biuro jest godne zaufania. Dziękuje za współpracę i polecam Panią Dorotę jako pośrednika.

Ewa Woźniak

Bardzo chcę podziękować dla firmy FUTURE za szybkie i sprawne załatwienie spraw związanych z kupnem mieszkania.

Prokop

  FIRMA FUTURE NIERUCHOMOŚCI 

RZETELNA I SZYBKA OBSŁUGA
KONKRETNA POMOC W DORADZTWIE I OTRZYMANIU KREDYTU PRACUJĄCA Z EKSPERTAMI DS.KREDYTU
KUPILIŚMY MIESZKANIE PRZEZ POŚREDNICTWO PANI DOROTY KRUK Z CZEGO JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI
SERDECZNIE POLECAMY


AGNIESZKA, PAWEL ROGALA